Akcesoria do szaf teleinformatycznychGniazda tablicoweGrzałki i grzejnikiKieszenie na dokumentyTermostatyWentylatoryZamki i wkładki

Akcesoria do rozdzielnic i szaf sterowniczych

Grzałka do szaf sterowniczych G-2/50W

Grzałka do szaf sterowniczych G-2/50W
Grzałka do szaf sterowniczych G-2/50W

Grzałka przeznaczona jest do utrzymania dodatniej temperatury w szafach sterowniczych. Współpracuje z elektronicznymi regulatorami temperatury.

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 71,96 zł (netto: 58,50 zł )
szt.

Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184

Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184
Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184


EAN: 4016032305859
Indeks producenta: AN-25184
Model: Inne
seria: Professional

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 8,42 zł (netto: 6,85 zł )
szt.

Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185

Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185
Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185


EAN: 4016032306344
Indeks producenta: AN-25185
Model: Inne
seria: Professional

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 11,64 zł (netto: 9,46 zł )
szt.

Adapter LC/LC duplex MM OM2, ceramiczna ferrula, szary DN-96008-1

Adapter LC/LC duplex MM OM2, ceramiczna ferrula, szary DN-96008-1
Adapter LC/LC duplex MM OM2, ceramiczna ferrula, szary DN-96008-1


EAN: 4016032335870
Indeks producenta: DN-96008-1
Rodzaj osprzętu: Adapter

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 2,72 zł (netto: 2,21 zł )
szt.

Adapter LC/LC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1

Adapter LC/LC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1
Adapter LC/LC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1


EAN: 4016032335917
Indeks producenta: DN-96009-1
Rodzaj osprzętu: Adapter

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 2,69 zł (netto: 2,19 zł )
szt.

Adapter światłowodowy SC/SC APC SM simplex DN-96003-1APCSX

Adapter światłowodowy SC/SC APC SM simplex DN-96003-1APCSX
Adapter światłowodowy SC/SC APC SM simplex DN-96003-1APCSX


EAN: 4016032380146
Indeks producenta: DN-96003-1APCSX
Rodzaj osprzętu: Adapter
seria: Professional

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 1,65 zł (netto: 1,34 zł )
szt.

Adapter światłowodowy SC/SC duplex MM OM2 /ceramiczna ferrula/ kremowy DN-96004-1

Adapter światłowodowy SC/SC duplex MM OM2 /ceramiczna ferrula/ kremowy DN-96004-1
Adapter światłowodowy SC/SC duplex MM OM2 /ceramiczna ferrula/ kremowy DN-96004-1


EAN: 4016032335665
Indeks producenta: DN-96004-1
Materiał: Tworzywo sztuczne
Rodzaj złącza wtykowego: SC duplex
seria: DIGITUS

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 2,40 zł (netto: 1,95 zł )
szt.

BIS Amortyzator drgań Strut 4125010

BIS Amortyzator drgań Strut 4125010
BIS Amortyzator drgań Strut 4125010


EAN: 8712993818501
Indeks producenta: 4125010

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 16,01 zł (netto: 13,02 zł )
szt.

BIS Amortyzator drgań WM 4125009

BIS Amortyzator drgań WM 4125009
BIS Amortyzator drgań WM 4125009


EAN: 8712993365326
Indeks producenta: 4125009

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 13,79 zł (netto: 11,21 zł )
szt.

Dzwignia rączka obrotowa BPZ-SH 116690

Dzwignia rączka obrotowa BPZ-SH 116690
Dzwignia rączka obrotowa BPZ-SH 116690


EAN: 4015081164356
Indeks producenta: 116690
Kłódka: Nie
Rączka: Nie
Rodzaj uchwytu: Rączka obrotowa
Rodzaj zamknięcia: Br

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 80,12 zł (netto: 65,14 zł )
szt.

Filtr do wentylatora 125x125mm NSYCAF125

Filtr do wentylatora 125x125mm NSYCAF125
Filtr do wentylatora 125x125mm NSYCAF125


EAN: 3606480151613
Indeks producenta: NSYCAF125
Liczba wentylatorów: 1
Rodzaj wentylacji: Centralny nawiew i wywiew
seria: Spacial NSY

Dostępność: brak towaru

Cena: 16,64 zł (netto: 13,53 zł )

Filtr do wentylatora 223x223mm NSYCAF223

Filtr do wentylatora 223x223mm NSYCAF223
Filtr do wentylatora 223x223mm NSYCAF223


EAN: 3606480151620
Indeks producenta: NSYCAF223
Liczba wentylatorów: 1
Rodzaj wentylacji: Centralny nawiew i wywiew
seria: Spacial NSY

Dostępność: brak towaru

Cena: 20,79 zł (netto: 16,90 zł )

Filtr do wentylatora 223x223mm NSYCAF223O

Filtr do wentylatora 223x223mm NSYCAF223O
Filtr do wentylatora 223x223mm NSYCAF223O


EAN: 3606480151651
Indeks producenta: NSYCAF223O
Liczba wentylatorów: 1
seria: Spacial NSY
Szerokość [mm]: 223
Wysokość [mm]:

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 29,04 zł (netto: 23,61 zł )
szt.

Filtr do wentylatora 291x291mm NSYCAF291T

Filtr do wentylatora 291x291mm NSYCAF291T
Filtr do wentylatora 291x291mm NSYCAF291T


EAN: 3606480151699
Indeks producenta: NSYCAF291T
Liczba wentylatorów: 1
seria: Spacial
Szerokość [mm]: 291
Wysokość [mm]:

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 29,86 zł (netto: 24,28 zł )
szt.

Filtr do wentylatora 92x92mm NSYCAF92

Filtr do wentylatora 92x92mm NSYCAF92
Filtr do wentylatora 92x92mm NSYCAF92


EAN: 3606480151606
Indeks producenta: NSYCAF92
seria: Spacial
Szerokość [mm]: 92
Wysokość [mm]: 92

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
szt.

Filtr do wentylatora FWR 105 R37RC-01010100301

Filtr do wentylatora FWR 105 R37RC-01010100301
Filtr do wentylatora FWR 105 R37RC-01010100301


EAN: 5900003360956
Indeks producenta: R37RC-01010100301
Liczba wentylatorów: 1
Przepływ powietrza [m3/h]: 120
Rodzaj wentylacji: Central

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 26,78 zł (netto: 21,77 zł )
szt.

Filtr do wentylatora FWR 20 R37RC-01010100101

Filtr do wentylatora FWR 20 R37RC-01010100101
Filtr do wentylatora FWR 20 R37RC-01010100101


EAN: 5900003360932
Indeks producenta: R37RC-01010100101
Liczba wentylatorów: 1
Przepływ powietrza [m3/h]: 25
Rodzaj wentylacji: Centraln

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 18,56 zł (netto: 15,09 zł )
szt.

Filtr do wentylatora FWR 230 R37RC-01010100401

Filtr do wentylatora FWR 230 R37RC-01010100401
Filtr do wentylatora FWR 230 R37RC-01010100401


EAN: 5900003360963
Indeks producenta: R37RC-01010100401
Model: Filtr
Rodzaj filtra: Filtr przeciwkurzowy i przeciwpyłkowy
seria: FWR

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 48,28 zł (netto: 39,25 zł )
szt.

Akcesoria do rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl